Sputtr.com | Alternative Search Engine

Sayesinde

Orta Gerilim İzolatörleri Medium Voltage Insulators

Deniz ve endüstriyel kirliliğin yüksek olduğu bölgelerde hidrofobik özelliğinin yüksek olması sayesinde daha iyi yalıtım sağlaması, kompozit izolatörün delinmez tip olması, montaj kolaylığı, porselen izolatöre ve cam izolatöre oranla daha hafif olması gibi avantajlarından ...

Ahşap çerçeveler için menteşe Cerniera per telai in ...

Kendi kendine yağlama özelliğine sahip yatak sistemi sayesinde yıllarca kusursuz şekilde açılır kapanır. PVD teknolojisi sayesinde ürün paslanmış çelik gibi dayanıklı bir boyaya sahiptir.

KANAL T‹P‹ SUSTURUCULAR SILENCERS FOR DUCT SYSTEMS

KANAL T‹P‹ SUSTURUCULAR SILENCERS FOR DUCT SYSTEMS ¥ Tam otomatik makinelerde üretim sayesinde hassas toleransa sahip boyutland›rma, ¥ Yuvarlak kanal tipi susturucularda; EPDM conta kullan›m› ile mükemmel hava s›zd›rmazl›¤›, ¥ Dikdörtgen kanal tipi susturucularda; kendinden flanfl ...

D‹PAZ Is›mak

Is›t›c› beraberinde sevk edilen gaz regülatörü sayesinde gaz bas›nc› kontrol edilerek iste¤e ba¤l› s›cakl›k ayar› yap›labilir, yak›t giderinde ekonomi sa¤lan›r.

Advance & Standard Series / Advance & Standart Serileri

• ADVANCE serisi bulaşık makineleri, kendi kendine arıza tespit ve kapanma sistemi sayesinde kullanıcılara ve teknik servis elemanlarına önemli bir avantaj sağlamaktadır.

MAKİNA VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Krep kağıt yapısı ve özel tutkal yapısı sayesinde uygulama sonunda kalıntı bırakmadan çıkarılır. YÜZEY KORUMA VE PLASTİK MONTAJLAMA BANDI Plastik yüzeylerin korunmasında ve montajlanmasında kullanılır.

www.bmofis.com

Duşa kabinler için üretilmiş dört köşe yeni cam panel destek barları. Bu yeni bar-lar basit ve kusursuz tasarımı sayesinde, duşakabinlerin modern ve minimal ola-rak üretilmesine olanak sağlar.

Polikarbonatlı ve polikarbonatsız

... entegre ederek gelişimini sürdüren Armassglass (armassarmour) teknolojisi ile; Polikarbonatlı ve polikarbonatsız • Düz veya bombeli, • Isıtmalı (microwires technology) • Serigraflı-serigrafsız • cam üretimi yapmakta, ve üretilen kurşun geçirmez camlarda polikarbonat sayesinde ...

Kombine Kanal Temizleme Araçlar› (P.D. Blower Tip Vakum ...

Endüstriyel tip ilave motor taraf›ndan veya kamyon motorundan PTO ile tahrik edilen pozitif deplasmanl› blower tip vakum pompas› %90 vakum (-0,9 bar negatif bas›nç) ve yüksek hava emifl kapasitesi sayesinde hava konveyörü meydana getirir.

Elastomer Sürgülü Vana - Kısa Tip Resilient Seated Gate ...

Sızdırmazlık gövde üzerine monte edilmiş olan teflon burçlar sayesinde yapılmakta olup böylece yağlama işlemi de gerçekleştirilmektedir.